Taisnīguma uzvara un prāta spēle.


Tālāk sekojošo rakstu uzrakstīju jau sen, bet tomēr publicēt nolēmu tikai šodien. Nākošā šodiena atsaucas uz rudenīgu dienu 2 mēnešus atpakaļ, kad es vēl tikko kā sāku apmeklēt kursus.

Šodien notika, kas visai patīkams, bet diezgan rets. Dzīvē reti kad uzvar taisnīgums, bet šodien fortūna uzskatīja ka taisnīgumam būs valdīt.

Mums šodien bija tas gods sastapties ar attīstošo prāta spēli, ko mums piedāvāja pasniedzēja. Tā kā esam 9, vienam no mums bija garantēta tā laimīgā iespēja nespēlēt kļūstot par spēles vadītāju. Pasniedzēja nolēma mums noteikumus neskaidrot un likt, lai mēs paši tiekam ar to galā, tāpēc jautāja, kurš tad pats vēlas vadīt. Spēlēt nevēlējos, devu zīmi, ka vēlētos būt tas laimīgais, bet tiku laipni ignorēts un tika jautāts citam, kurš atteicās.

Tad tika visiem vēlreiz jautāts, vai kāds nevēlas pats pieteikties lasīt noteikumus un vadīt spēli, protams, atkal devu zīmi, tiku ignorēts un tika izvēlēts cilvēks, kurš, kā izskatījās, nu noteikti nevēlējās uzņemties šādu lomu, bet bija spiests. Nu tas vismaz izklaidēja man blakus sēdošo kaimiņu 😀 Kas tomēr vienīgā pamanīja manus komiskos un neveiksmīgos mēģinājumus.

Tad šis izvēlētais cilvēks jautāja vai kāds, kas spētu ātrāk saprast noteikumus, nevēlas padarboties. Nezaudēju cerību izvairīties no spēlēšanas un atkārtoju savu darbību trešoreiz, bet tiku ignorēts. Tad nu tika pētīti noteikumi, es ar sev nofotografēju kopiju, lai izdomātu kā tos apiet, jo tas bija vienīgais kas šajā spēlē bija interesants. Tā kā gribētāju nespēlēt bij salasījies jau pulciņš, tad tika nolemts veiksmīgo atrast ar lozes palīdzību. (Tai brīdī es domāju, ka mēs izvēlamies komandas, jo neklausījos un koncentrējos uz noteikumiem). Tikai nedaudz vēlāk, izdzirdu ka meklē, kam ir gadījusies loze nespēlēt, attinu papīrīti un, tadā!, beidzot!, vismaz haoss pamanīja, ka tiku jau 3reiz pieteicies. Sīkums, bet patīkami. Lai gan, ne sīkums, noteikti ne sīkums. Lozi noteikti ierāmēšu kā piemiņu par uzvaru 😀

Galu galā tiku gan vadīt, gan spēlēt, lai gan noteikumi tika vienkāršoti un mana zināšanu bāze bija nepietiekama, lai veiksmīgi spēlētu.

Visu labu! Līdz nākamajam rakstam 🙂 Ar cieņu, Jānis.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s