Valodu apguve: Innovative Language


Innovative Language ir viena no kompānijām, kas specializējas materiālu, kas paredzēti valodu apguvei, izstrādē. Pod101 sērija aptver vairākus desmitus (42 uz uzrakstīšanas brīdi) dažādu valodu. Galvenā atšķirība no citiem resursiem ir tas, ka materiāls tiek pasniegts jautru audio diskusiju formātā. Tāpat ir pieejami arī dažādi citi resursi kā video, atmiņas kartītes, top 2000 vārdu saraksti u.c. izkārtoti progresējošā sarežģītībā.

Šie materiāli protams nav pieejami par brīvu – eksistē mēneša maksa katrai valodai atsevišķi. Par laimi gan eksistē 7 dienu izmēģinājums un šim izmēģinājumam ir interesanta iespēja – ir iespējams materiālus arī lejuplādēt. Ja ir pietiekami daudz pacietības, tad ir iespējams lejupielādēt visus materiālus un mācīties uz nebēdu.

Ja jāvērtē resursu kvalitāte, tad jāsaka ka tā atšķiras no valodas uz valodu. Ja oriģinālais Japāņu valodas kurss ir bagātīgs un ļoti interesants, tad jaunākie mēdz saturēt gandrīz vai neko vairāk kā pāris frāzes nolasītas aizkapa balsī.

Mani personīgi ne visai apmierināja arī temps. Viens ieraksts parasti satur 6-7 minūtes sarunu angļu valodā un pāris minūtes ar īsto svešvalodu. Ļoti ērti ja vēlas mierīgi apgūt valodu, bet visai nepraktiski, ja vēlas reāli mācīties valodu. Un ja kāds domā apgūt divas vai vairāk valodas – parasti lielākoties angļu valodas daļa ir vienāda un drīz kļūst kaitinoša.

Visā visumā varu ieteikt tiem, kas grib paknakstīties, vai novērtēt, vai viņiem konkrētā valoda patīk un interesē. Praktiski, pārāk lielu jēgu dotie materiāli nesatur, nekā inovatīva tajos nav un tas protams ir tikai mans personīgais viedoklis.

Kompānijas vietne: http://www.innovativelanguage.com/

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts Valodas un to apguve. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s