Tapis Latvijā – “Vēstnesis” – ziņu apkopotājs


Screenshot_2013-04-01-13-03-36Sekot jaunākajam Latvijā šķiet ir samērā bezjēdzīgs pasākums, kam nepieciešamas mazohistiskas tieksmes, bet lai nepalaistu garām kārtējo pamanīto apaļīgo rozā ziloni vai R. Blaumaņa lugas “Nāves ēnā” uzvedumu brīvdabas teātrī ar bezmaksas biļetēm, der tomēr uzmest acis vismaz ziņu virsrakstiem un šī uzdevuma veikšanai lieliski nāk talkā aplikācija “Vēstnesis”.

Lai gan ne visai populārs un šķiet pēdējo reizi atjaunināts 2011. gada 29. maijā, vai drīzāk nekad neatjaunināts, tas tomēr ir labākais ziņu apkopotājs, kuram esmu līdz šim uzdūries, par ko liecina arī vērtējums iekš Google play – 4.6 balles no 5 iespējamajām. DELFI, TVNET, DB.lv, Diena.lv, Apollo.lv, IR.lv, Boot.lv, LTV.LV un AutoBlogs.lv škiet ir pietiekami, lai apmierinātu apetīti pēc ziņām, un izdarītu to praktiski un eleganti.

Jūsu rokās ir pa portāliem sadalīts saraksts ar aktualitāšu virsrakstiem uz kuriem nospiežot atveras neliels priekšskatījums, kas piedāvā iespēju apskatīt pilno raksta versiju, nekā lieka. Apvienojumā ar iespēju smalki nokonfigurēt cik daudz no katra portāla jaunākajām ziņām Jūs vēlaties skatīt, un pat to cik ziņu no kurām portāla sadaļām, šis šķiet ir labāks variants pat par pašu portālu kļūdu pilnajām aplikācijām. Un papildus piedeva arī iespēja apskatīties laika ziņas tuvākajām 3 dienām, par kuras trūkumu gan es īpaši nebēdātu . Nepierastsgan ir reklāmas trūkums – patīkami salīdzinājumā ar TVNET aplikāciju, kas rāda tikai reklāmu un neko vairāk.

Izklāstītās iespējas kopā ar pavisam mazo aplikācijas izmēru padara šo par obligātu aplikāciju katram, kas vismaz reizi dienā vēlas pārlaist savu skatu tam, kas tad īsti notiek Latvijā neapmeklējot 10 dažādas vietnes.

Interesenti var iegūt aplikāciju apmeklējot tās Google Play lapu šeit

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts Android lietas ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s