Android ne-aplikācijas: #1 Audible for Android, Amazon Kindle un Google Play books


Ja nu tavās rokās ir nonākusi kāda ierīce ir skaidrs ka prātīgi to izmantot visos tev interesējošajos veidos – lai cik dīvaini nebūtu runāt par grāmatām 21. gs., tomēr, var arī palasīt grāmatas, vai vēl labāk – tās paklausīties. Un kas var būt labāks šajā gadījumā kā serviss vai aplikācija, kas nodrošina Tev iespēju izvēlēties grāmatu un iegūt to vienkāršā manierē. Un šādu aplikāciju nav mazums, tā ka izvēle šķiet ir plaša, vai arī tā tikai liekas?

Ja runā par grāmatām, tad noteikti nāk prātā Kindle no Amazon un Audible audio grāmatas. Tos arī iemēģinām un tiekam mīļi atstāti bez mūsu tā meklētajām grāmatām.

Atverot Kindle, jau no pirmā skata, šķiet ir pat muļķīgi meklēt kaut kur atzīmi “free” un izskatās ka tiek piedāvāts iegūt grāmatu fiziskās, nevis digitālās versijas. Risinājums viens – spiežam uz miskastes iekš Google Play un gaidām kad parādās paziņojums ka aplikācija noņemta.

Ar Audible stāsts ir nedaudz cits, pavisam nedaudz. Skatoties uz cenām šķiet ka pagaidām neviens tur galvu nav traumējis un brīnumainā kārtā pat izdodas no ķekšu dziļumiem izkast “free” ar pārdesmit darbiem, bet arī Audible īstā vieta ir miskastē.

Ar Google Play books stāsts ir vēl traģiskāks – pakalpojums Latvijā legāli pagaidām nav pieejams. Eh, Google…

Kā redzam ne Audible for Android, ne Amazon Kindle, ne Google Play books šā uzdevuma risināšanā nebūs īstie palīgi, jāmeklē tālāk.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts Android lietas ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Android ne-aplikācijas: #1 Audible for Android, Amazon Kindle un Google Play books

  1. sarkanakmens saka:

    Kindle labi darbojas, ja lasa angļu valodā, man tas ļoti labi lasa teksu, tekoši un var regulēt lasīšānas ātrumu. Pašas grāmatas arī atrodas bez lielas piepūles, gan audio, gan txt formātā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s