Sapņi, tie kas naktī


Ikviens no mums kādreiz redz pa kādam sapnim. Pareizāk būtu teikt, ka katrs no mums ik pa laikam atceras kādu no redzētajiem sapņiem. Par to nav vērts pat strīdēties, jo tas ir zinātniski pierādīts, ka nakts laikā ir vairāki sapņošanas periodi. Nu vienīgais ja svarīgu sapni izstiept pa viņiem visiem, tā reizēm notiek 😀

Tas ko es gribēju uzrakstīt bij zināms iedalījums 3 grupās, ko gan izdomāju es pats. Negribu meklēt zinātnisku analogu. Šīs grupas ir “Muļķību sapņi”, “Izzini sevi sapņi” un “Saņem atbildi sapņi”. Tagad par katru no grupām.

“Muļķību sapņi” – parasti rodas visu “…..” ietekmē, ko mums piedāvā sociālā informācijas plūsma. Piemēram pēc filmām vai tamlīdzīgi. Neko daudz nevaru par viņiem pateikt, reti kad uz tādiem uzskrienu. Droši vien pilnībā nekam nederīgi un neko nenozīmē, ja nav zem tematikas nomaskēti nākošie divi.

“Izzini sevi sapņi” – Vienīgie mērķi šiem ir parādīt tev to ko tu ignorē vai neapzinies. Parasti ar ļoti emocionālu bāzi un spēcīgu ietekmi. Ir vērts ieklausīties, ko viņi saka. Tā grupa, kuras eksistenci atzina Freids sabāzdams visu vienā maisā.

“Saņem atbildi sapņi” – ierosināti vai automātiski. Ierosināti, tad ja pirms gulētiešanas vai vispār par kaut ko pastiprināti domā. Parasti neemocionāli (pārsvarā). Abstrakti. Tas ko redz ir ļoti tālu no tā par ko ir runa, vai vispār nav saistības. Automātiski – tie kuri mums izsniedz brīdinājumus. Pārsvarā par nepatīkamām lietām, negatīvi emocionāli.

Vislielākā problēma šinī visā ir atšķirt pie kuras grupas tad pieder kurš no redzētajiem sapņiem. Tā kā tie ir tik dažādi, kļūdai var būt pamatīgas sekas. Ignorē brīdinājumu un būs pamatīgas sekas, noturi bezjēdzīgo par brīdinājumu un būs pamatīgas galvassāpes. Ignorē visu un būs bardaks. Ja labi cenšas ignorēt, var ar laiku tikt no sapņu atcerēšanās vispār vaļā un atcerēties vienu reizi pāris nedēļās. Darbojas arī pretējā virzienā.

Nezinu kur šinī lai ieliek murgus. Tā kā maza saskare ar viņiem, tad īsti nezinu to specifiku. Vai arī neprotu viņus atpazīt. Tādi nelieli pētījumu rezultāti apvienojumā ar zināšanām.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts spam. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Sapņi, tie kas naktī

  1. Mr. Svaigums saka:

    “Izzini sevi sapņi”, dažreiz kā saldais ēdiens! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s