Ģildes, partijas uc. nelielas izmaiņas ciemā


Šodien ir vienīgā diena, kad šonedēļ tā +/- bija, ir un būs kāda iespēja ko padarīt. Tātad par to kas jauns vai vecais labāks.

Pirmāmkārtām nedaudz piestrādāju pie partijām. Tagad ir iespējams atbalstīt partiju. Uz šā balstīsies partiju reitingi un ietekme. Otrāmkārtām tagad var nosūtīt pieteikumu partijai. Kā arī partijas līderis var pieņemt vai noraidīt pievienošanos partijai.

Otrāmkārtām tagad var pieteikties arī ģildēm. Un tāpat kā pie partijām līderis var pieņemt vai noraidīt. Varonis var būt vienā ģildē no katras profesijas ko apgūst. Pieteikties var vienā ģildē, tiklīdz piesakās nākošajā tās pašas profesijas, tā iepriekšējais pieteikums tiek  zaudēts. Tāpat tagad arī korekti uzrādās gilžu informācija varoņa publiskajā skatā. Arī profesiju toplistā tagad uzrādās varoņa ģilde.

Padarīju nedaudz smukāku ciema pārvaldes skatu. Tagad varēs daudz mierīgāk skatīties lēmumus, kas ir balsošanā un ieteikt balsojumus. Kā arī tagad tiek automātiski pēc 3 dienām kā balsošana beigusies, dzēsti balsojumi. Kā arī uz laiku/mūžīgi aizvākta iespēja apmaksāt savu parādu, kas itkā vairs netiek ņemts vērā. Šāda un tāda sodu un pakalpojumu apmaksa var tikt veikta http://www.fai.lv/maksajumi.php, kas  jau pirms kāda laika aizstāja veco sistēmu.

 

 

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s