Progress small #3


Ok šodien bija domāts pamācīties – tā nu tev i bija. Neizdarīju gandrīz neko, nu varbūt pavisam mazliet. Kā vienmēr FaI likās interesantāks.

Pirmām kārtām tagad var izdarīt tā lai ielādējas skats ar konkrētu objektu. Šajā gadījumā nu izmantojot telti tiek pāriets uz šīs telts objekta pārskatu.

Uzrakstīju funkciju, kas pārbauda vai kāds pilda konkrēto uzdevumu ar dinamiskiem datiem un vai pilda pietiekami daudz varoņu vienlaicīgi.

Pārbaudes uz to vai svētā avota alā zagti baltie bumbuļi tagad notiek balstoties uz to vai kāds tai brīdī pilda uzdevumu par Svētā avota alas sargāšanu. Tātad, ja neviens nepilda, tad neviens arī nepārbauda.

Arī uzdevums “Staipīt brūvējuma mucas” tagad pārrakstīts uz jauno dinamisko datu sistēmu. Tagad ir ierobežots maksimālais daudzums cik daudz reizes diennaktī šo uzdevumu var veikt. Resets protams notiek naktī (virtuālajā, ne mūsu pasaules). Nāksies gan šo vēl uzlabot uz loģiskāku versiju, pagaidām vēl mani esošais neapmierina.

Balto bumbulu ieguve uzlabota. Tagad maksimālais iegūstamo balto bumbuļu skaits ir ierobežots. Kā arī esošo skaits palielinās katru dienu. Tāpat ierobežots/palielinošies ir gliemeņu skaits, tikai šajā gadijumā, lai būtu vairāk gliemeņu jāeksistē gliemenēm, ti, ja tiek noķertas visas, tad vairāk neradīsies.

Lūk tādas nelielas loģiskās izmaiņas FaI garā.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s