Progress small #2


Pašos pirmsākumos par to ko tā arī neesmu vēl izdarījis – mistisko problēmu ar inventāra svaru neesmu atrisinājis 😉

Tālāk par ko jaukāku – kas ir darīts. Ne veikšanas secībā gan. Pievārtē parādijušās divas jaunas lokācijas “Labais sargtornis” un “Kreisais sargtornis”. Šajās lokācijās var ieiet “Sargi” no 1000 pieredzes. Pie sargtorņa pārvaldnieka var paņemt uzdevumu “Dežūra tornī”, protams ja sasniegti 1500 pieredzes “Sarga” amatā. Dotais uzdevums paredz iespēju to pildīt diviem spēlētājiem vienlaicīgi uz sargtorni un ilgst 6 virtuālās stundas. Ko es noskaidroju veidojot to – es varēju to izveidot bez nepieciešamības mainīt dzini – tas ir pozitīvs rādītājs, sliktā lieta ir tā, ka man tas aizņēma stundu – tas ir ļoti slikti.

Otrā lieta – papildinātas inventāra iespējas. Tagad katru sadaļas “Sīklietas” elementu var izvēlēties kā mērķi un uz to izmantot citu elementu. Tas gan teorijā – praksē neviena interakcija nav pievienota. Tāpat ērtības labad elementam, kas izvēlēts priekšā tiek pielikta piktogramma.

Pēc LatvietiS ieteikuma js pievienota iespēja mainīt parādītos varoņa parametrus – Nauda, pieredze u.c. Kā arī šie parametri tagad tiek mainīti saņemot atalgojumu par uzdevuma izpildi. Tas tiks pievienots arī citās darbībās. Galvenais mērķis novērst apjukumu, kad tiek saņemta atlidzība, bet skaitītāji apdeitojas tikai pārlādējot lapu. Par ideju/aizrādijumu paldies LatvietiS.

Pirmās iestrādnes priekšmetam/objektam “telts”. Pagaidu darbības iespējas ir izvēloties inventārā “Izmantot uz sevi” varonis saliek telti. Priekšmets pazūd no inventāra, bet lokācijā parādās objekts telts. Teltī var ieiet un no tās var iziet. Darbības princips līdzīgs kā ugunskuram. Papildus esot ārpus telts to var nojaukt – notiek pretējais, objekts pazūd un parādās priekšmets inventārā. Par citām ar telti saistītām lietām, kad tās būs pievienotas. Šobrīd telts nekur nav nopērkama! Ja ir vēlme sev tādu iegūt jāsazinās ar mani. Uz šo momentu gan no viņas nekādas jēgas.

Tas laikam viss. Esmu drusku out of time, kā ne kā priekšsesija.

 

 

 

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s