Progress small #1


Šodien man tika  lekcija par to ka jāinformē pat par vismazāko procesu, kas kaut ko maina nevis tikai lieliem vilcieniem. Mana atvainošanās par to, tātad.

Pateicoties LatvietiS salabots  fakts ka ierakstot navigācijas palīgā nepareizu npc radās nebeidzamais reloud. Tagad vienkārši paliek apakšlokācijā. Salabota cenu nepilnība ar Ēdamajām gliemenēm, kad tika automātiski izvēlēta maksimālā cena – vai uz visiem laikiem nav zināms. Salabots mūžīgais reloud pie dialoga “Labāki medību lauki”. No cietuma gan laukā tikpat netiksiet 😉 Pievienots/Salabots elementu gaļa/baltais bumbulis iedarbība ar uguni, ja elementa inventārā nav.  Vaitlistā – problēma, kad pērkot vairākas lietas inventāra masas/tilpuma limits piemērojas, kamēr pērkot vienu elementu nē (a???). Šis man ir šobrīd noslēpums 😉

No manas puses pievienots: lokācijā lielais ugunkurs – objekts ugunskurs. Priekšmetiem gaļa/baltais bumbulis pievienots “OnTarget ar objektu 0 (Ugunskurs)”. Efekts tas pats, kas parastajā versijā. Avots arī tagad drīz būs pieejams versijā kā objekts (jau var tikt izmantots kā objekts). Pievienota interakcija “Flakons” “OnTrget ar objektu 2 (Avots)” – rodas Flakons ar ūdeni – 1kg. Junajam elementam pievienots attiecīgi izmantot ar efektu +20 padzēris,+flakons un izjaukt + flakons,- elements.

Būs jāpārveido Likes/Dislikes un Good/Bad. T.i. abi būs jāliek vienā tabulā jo sanāk ka parasti jāskatās abi un dažādās tabulās tas ir a lot of overhead un pie reizes pa taisno SQL varēs aprēķināt good-likes difference.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s