“Julas vēstule”, dialoga auto lock


Oficiāli dialoga sākums “Julas vēstule” vairs nav vienmēr redzams pie ciema vecajā meitas. Var teikt ka viņš vairs nekad tur nebūs redzams, jo par šī dialoga aktivizāciju tagad rūpējas iventu sistēma ar bāzi 1:4, varbūtība 5. Es tagad tikai domāju par to vai likt “Atļaut retrigerot” Jā vai nē?

Saistībā ar to, lai pats un testetāji nezaudē iespēju pēc vēlmes aktivizēt šo dialogu un tā nu ir sanācis ka laikam jebkuru (es tā ceru), pievienoju iespēju aktivizēt dialogus no adreses, jāatgādina gan ka jāatrodas pareizajā lokācijā, tai kurā ir npc citādi efekts būs ļoti slikts. Piemēram dialogam”Julas vēstule” jāizmanto http://www.fai.lv/dialog_init.php?npc=2&id=2&step=1 kur npc ir npc id, id ir konkrētā npc dialoga id un step ir konkrētais dialoga solis. To labāk atstāt 1.

Vēl pie viena ja par dialogiem, tad vēlams nesākt dialogu “Labāki medību lauki”. Viņš ir visai kā lai saka – vispār jebkurā gadījumā nonāksi cietumā un ārā tikt nevar jo neesmu tik tālu ticis, so “DO NOT” jeb “UZ savu atbildību”.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s