Izmaiņas inventārā


Šoreiz pieķēros inventāram. Kā var teikt, izdarīju pusi no tā kas trūkst inventārā, to vieglāko pusi. Un tikai pie sīklietām. Tātad par to, kas tad jauns.

Pirmāmkārtām visas sīklietu grupas tagad ir ieguvušas vienādas iespējas – “Izmantot uz mērki”,”Skatīt”,”Izmantot uz sevi” un “Izjaukt”. Ar to es domāju ka tās atbalsta iespēju, neviens nesaka, ka izmantojot iespēju kautkas arī notiks.

Tātad sīkāk par katru no iespējām. “Izmantot uz mērki” – jau tika minēts, kas aptuveni tas ir. Man ir gruti definēt tik vienkāršas lietas. Būtibā tas nozīmē izmantot priekšmetu uz to uz ko varonis tai brīdī ir koncentrējies – npc, kādu objektu, citu spēlētāju. Pirmais piemērs – ja spēlētājs ir koncentrējies uz lokāciju, tad izmantojot “Uz mērķi”, priekšmets tiks nomests uz zemes. Otrais piemērs – ja spēlētājs ir koncentrējies uz ugunskuru un izmantos “Uz mērķi” vēstulei…nevaru iedomāties cik zemām jābūt spriezšanas spējām lai neuzminētu. Trešais piemērs ja izmanto “Julas vēstuli” uz Ciema vecajo sākas dialogs. Un tas ir vienīgais veids kā sākt šo dialogu. Vispār teorijā jebkas FaI var tikt izmantots uz jebko. Tāda ir pamatideja, jautājums tik cik slinks es esmu lai pievienotu šo interakciju tulkojumus 😉

“Skatīt” nozīmē uzzināt vairāk informācijas par konkrēto priekšmetu. Tai pat laikā caur skatīt var uzzināt papildiespējas ko var veikt ar konkrēto priekšmetu. Nākotnē arī koncentrēties uz priekmetu un iegūt priekšmets->priekšmets interakciju.

“Izmantot” nozīmē izmantot ar visām no tā izrietošajām sekām. Kādas ir sekas? To var uzzināt mēģinot. Var uzminēt ja uz pleciem ir galva un ir saprasšana par to kādā limeni darbojas FaI.

“Izjaukt” nozīmē to ko saka. Nu ne gluži. Precīzāk sakot tas nozimē mēģināt sadalīt sastāvdaļās. Tas sevī iekļauj šādus apakšfaktus: ja mēģina sadalīt nesadalāmu objektu, tad tā tiek uztverta kā deformācija, jeb piemēram “Vēstule” tiktu saplēsta. Otra lieta ir tas ka šādā procesā jebkurš škidrums, kas ir traukā tiek zaudēts. Tas jāņem vērā.

Vēl pievienoju to pašu minimālo pašreizējā mērķa uzrādītāju, kas atradās pie “Aktīvajām prasmēm”. Tāpat pievienots arī lauks ar ieteikumiem utml. Laigan stipri šaubos vai kāds lasīs 😉 Tas laikam viss.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s