Ilgu laiku nepublicēts.


Šamais teksts nostāvēja uzrakstīts vismaz nedēļu 😉
Šodien galīgi un neglābjami no visām (es vismaz tā ceru) vietām aizvācu jelkādas pazīmes par kādreiz bijušās uz punktiem balstītās varoņa attīstīšanas sistēmas eksistenci. Izlaboju dažās vietās kodu un izdzēsu atbilstošos laukus no tabulām. Ar to var teikt ka esmu pilnībā pārgājis uz jauno FaI nostādnēm daudz tuvāko sistēmu.
Kaut kad pagātnē papildināju uzdevumu sistēmu. Tagad uzdevumiem ir tādas divas jaunas iespējas kā ka var būt ierobežots personu skaits, kas pilda uzdevumu konkrētā mirklī un uzdevumam var būt izmērs, jeb daudzums cik jāpadara, lai uz konkrēto brīdi uzdevums būtu pilnībā izdarīts.
Uzsāku darbu pie dinamiskā objekta “ugunskurs”. Lai realizētu šo to sākotnēji izmainīju arī objektu bāzi – pievienoju to, ka pēc objekta parādīšanas tiek pārbaudīts vai nav mainījušies objektu raksturojošie dati. Ja dati ir mainījušies saglabāju jaunos. Iznesu šo darbību objekta vispārinājuma līmenī, lai nav tas jādara katras manipulācijas ar konkrēto objektu laikā. Samērā ērti. Jāsaka gan ka izdarīju visai maz. Tikvien kā pievienoties tiem, kas ir kontaktā ar ugunskuru un “piesaistīt “ konkrētā objekta lapai. Ā, vēl iespēju meditēt pie ugunskura 😉 Pagaidām bezjēdzīga iespēja.
Vēl senākā pagātnē pievienoju ”kaut kādas izmaiņas un efektus” kas ir atkarīgi no tā cik ilgi tu esi konkrētajā vietā. Pirmā sakarība, kur to tagad izmantoju ir temperatūras vietā ietekme uz varoni (pamatā iespēja nosalt vai dabūt karstuma dūrienu). Cits variants izmantošanai varētu būt reputācijas pazemināšanās ilgi atrodoties kādā piemēram zagļu pārvaldītā vietā.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s