saimniecība next update


Šodien arī resurspārstrāde pārgāja uz jauno strādnieku sistēmu. Cik labi viņai tas izdevās, to es tā konkrēti  vēl nevaru pateikt, bet +/- ir ok.

Tātad jaunās kārtības atškirības, kas ņemamas vērā. Tātad tagad aktīvo strādnieku skaits ir atkarīgs no nolīgtajiem un strādāt noliktajiem strādniekiem, kā pie resursieguves. Viena no svarīgākajām izmaiņām ir tā ka kautkāda resursu pārstrāde notiks esot patiesiem div noteikumiem – pirmais resurspārstrādē ir strādnieki un otrāmkārtām kāds viņus uzrauga. Tātad nepietiek ar to ka ir nolīgti strādnieki, ir arī jāstrādā kādam uzraugam, jeb meistaram. Pie tā visa vēl smalki jāpiestrādā bet tāds ir pamats. Pietam tagad ir arī jāieved resursi no noliktavas. Un saražotais tiek nogādāts noliktavā līdzīgi kā pie resursieguves.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s