Ceļa vārdi


Nu ko. Sākas kāda kārtējā konkursa kāda no daļām. Interesanti cik dažādos konkursos vēl paspēšu piedalīties 😉

Tātad neliels progresa raksturojums – funkcionalitāte 40%, grafika – 2%, saturs – 1% 😉

Kopumā varu teikt ka progress ar iepriekšējo versiju ir. (Tie kas zina indago versiju var papildus uzspēlēt “Atrodi 10 atšķirības”) Tagad gan solītie ceļavārdi, jeb ieteikumi labākai  FaI idealoģijas izpratnei.

-Ko darīt? Atbildes uz šo jautājumu nav. FaI nedefinē varoņa mērķi, to dara spēlētājs uz esošo iespēju bāzes – pieredzes krāšana, ciema vadīšana, saimniekošana, klaiņošana, npc prasītā pildīšana.

-Kāds izdarīja kaut ko un es arī gribu, bet neatrodu tādu iespēju. Var gadīties ka šī darbība nav publiski atbalstīta. Lai to izmantotu sazinieties ar support@fai.lv

-Es gribētu izdarīt kaut ko kas nav spēlē paredzēts. Sazinieties ar admin@fai.lv Jūsu ideja tiks izskatīta un ja nebūs pretēja FaI nostādnēm tiks realizēta un  pie iespējas īstenota sistēmiski.

-Es neatrodu nekādas aktivitātes? Iespējams jūs esat ticis apdalīts un sistēma ignorē jūsu avataru par ko saņems pērienu no administrācijas 😉

-Es nesaprotu, kas šeit sarakstīts vai notiek FaI. Par to nav jāuztraucas, tā ir pilnīgi normāla reakcija uz FaI pašreizējo versiju.

-Kur ir tie stāsti? Ir divas iespējas – esat palaidis garām vai esat ticis apdalīts. Nevienu no lietām nevaram nokontrolēt, jo darbojas sistēma automātiski + nemaz tik daudz iespēju nav.

-Škiet atradu kautkādu anomāliju. 99% iespējams. Visu ko vēlaties ziņot var sūtīt tests@fai.lv Jo vairāk informācijas, jo lielāka iespēja ka es sapratīšu kas notika. Jo vairāk ziņojumu, jo lielākas cerības ka es tam pievērsīšu uzmanību.

Rezumē

Reakcija “wt…” ir pilnīgi normāla un pieņemama. Tāpat kā tas ka ja spēlētājs neko nedara, tad nekas nenotiek un spēlētājs ir neapmierināts un mums nav lielas sarkanas pogas “Strādāt” kā tas pienemts. Tā jēgas pat sākt ar domu “Te kautkas riebīgs (katrs var izvēlēties savu)” arī nav. Daži kas ir nedaudz iedzilinājušies ir pēc tam teikuši “wt…” tikai ar citu izteiksmi.

Tāpat mums ir 3 epastiņi support@fai.lv priekš jebkādiem jautājumiem, kas attiecas uz FaI, admin@fai.lv lai pieteiktu kādu nesistēmisku darbību vai nolamātu mani no galvas līdz kājām 😉 un tests@fai.lv ja esi tik traks, lai arī palīdzētu. Pietam mums ir sadaļa “Sazināties”, kur to visu var izdarīt bez epasta izmantošanas.

Un vēl neaizmirstiet, ka ja nevarat ko izdarīt, tad tā ir nevis spēles idealoģija bet kļūda. Jūs gribat spēlē elektrību? Mans uzdevums to saskaņot ar esošo sistēmu. Lai veicas!

Only limitation is your imagination / by J.Strankals 2010

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s