Creating content


Pēdējās pāris dienas cenšos strādāt pie satura. Kā jau biju paredzējis tas ir nežēlīgi ne viegli. Šajā brīdī reizēm sāc apskaust tās vienkāršās bezjēdzīgās spēlītes, kur nav vispār nekāda satura, nu bet labi, lai paliek.

Kas tieši ir darba pienākumos uz šo momentu – dinamiskie uzdevumi, notikumi, dialogi. Kā sokas – bez komentāriem. Nebūtu BRSD pasūtītu saturu pie visiem velniem :-).

Tātad, kas katrs ir. Dinamiskie uzdevumi – atjauninājums pie parastajiem uzdevumiem, kas paredz to ka uzdevuma laikā var notikt notikumi uz kuriem reaģējot var iegūt papildus pieredzi vai naudu. Vai kaut ko citu. Jebkurā gadījumā kaut ko papildus pie pamata. Pamata samaksa un pieredze paliek. Notikumi – tie paši notikumi, kas iepriekš vien ir tikai sistēma novesta līdz saprātam. Iepriekšējā video bija “viltus” versija. Dialogi – tie pat vien, ja neskaita ka uzlabots glabāšanas formāts, pievienots “aktīvās parādīšanas” atbalsts, dinamiskā satura ģenerēšana. Citādi joprojām tā pati sistēma, kas darbojas jau indago laikos.

Ar dialogiem vispār ir kritiski. Šodien uzrakstīju pamatu ģeneratoru un linkošanas parbaudītāju. Vismaz tik minimāli nokraušu sev no pleciem atkārtojošās darbības. Ja gadīgi tad viena dialoga uzrakstīšana no manuscripta līdz dialoga definīcijai sanāk 1,5 – 2 stundas. Kaut kā tas jāoptimizē. Atkal ja ņemtu “lineāru” dialoga gaitu varētu ieekonomēt vismaz stundu no šī laika. Tā sanāk juceklis no 50-100 soļiem. Maksimālais skaits ko redzēs spēlētājs – 10-15 soļi 🙂 Tā lūk. Pietam pie dialogiem sāku piekopt nedaudz varbūt dīvainu taktiku – atļauju spēlētājam definēt kas tad īsti notiek, bet tikai nenozīmīgas lietas.

Nu tas tā laikam viss. Nākošajā postā uzrakstīšu iemeslus. Šīs tā kā ir sekas.

 

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s