Some progress


Vakar atkal pievērsu uzmanību varonim un lokācijām. Šoreiz salaboju un optimizēju pasīvo prasmju darbību. Pirmām kārtām vienkāršoju pašu vērsšanos pēc informācijas par prasmi. Otrāmkārtām pievienoju tādu kā pašmācības iespēju. Pirmkārt eksistē noteikta iespēja ka varonis varētu sākt iegūt pieredzi prasmē. Tāpat vienmēr tagad eksistē iespēja, ka varonis varētu iegūt “pieredzi no prakses” nevis kā bija pieņemts iepriekš, ka vienīgais veids kā iegūt pieredzi bija apgūstot prasmi no cita spēlētāja.

Otrāmkārtām pārstrādāju tā sauktos eventus. Tagad viņiem ir vairākas jaukas īpašības, kas ļauj vinus vairs neuztvert nenopietni. Pirmais ir tas fakts ka izvairīties no izvēles kā rīkoties vairs nevar. Otrs fakts ir tas ka tagad reāli arī tiek apstrādāta izvēle. Līdz šim darbojās feiks.

Treškārt esmu pavisam (varbūt 0.1%) uzsācis palīdzības bibliotēkas aizpildīšanu. Secinājums visai vienkāršs – paskaidrot kā lietas darbojas ir samērā sarežģīti un vēl jo vairāk kaitinoši un garlaicīgi. Palīdzības bibliotēka būs atrodama http://www.fai.lv/help_index.php

Nezinu vai jau minēju ka pie npc tirgošanās skata tagad rāda arī cik naudas npc ir. Ja godīgi summa pie viena no npc mani samērā šoķēja. Nau ne jausmas kādā sakarā tā ir tik liela. Mana kļūda kāda?

Tāpat arī salaboju kļūdu ar auto drink. Nu es vismaz ceru ka salaboju. To redzēšu kad varonis būs izslāpis. Kļūda slēpās tajā ka varonis vienkārši palielināja izslāpis par 25 un neizmantoja dzēriena elementu. Vēljovairāk. Izmantoja ēdiena elementu gaļa. Visā visumā pārrakstīšanās jeb precīzāk copy paste nepārlabošana.

Ā vēl tagad var paņemt līdzi dzīvnieku. Tikai pēc tam nolikt viņu atpakaļ vēl nevar. Tātad arī pabarot un padzirdīt nevar.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s