Priekšvēsture mēģinājums 1 :-)


Kādreiz eksistēja varena impērija, kas nepazina raižu. Zinātnieki bij apguvuši neticamas tehnoloģijas. Saule, vējš, ūdens, zeme, zibens – visi paklausīgi strādāja cilvēces labā. Bet kā tas parasti notiek, tad dažam ar to nepietika. Tehnoloģijas tika pārvērstas masu iznīcības ieročos. Sākās karš starp vairākām lielām nācijām. Galu galā tika iznīcināts gandrīz viss. Varenas pilsētas, cilvēki, daba un pašas tehnoloģijas.

Tagad, vairākus gadu tūkstošus vēlāk cilvēce ir atkopusies. Pirmatnēja. Vārdu sakot bez mazākās nojausmas, kas bijis iepriekš. Bet vai tiešām. Škiet arvien biežāk un biežāk ir dzirdams par dīvainiem neizskaidrojamiem notikumiem. Parādās mistiski klani kas sola biedriem neticamas spējas. Vai varētu būt ka cilvēki atkal sāk pamazām apgūt kā izmantot dabas enerģiju un pie kā tas novedīs?

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts Understanding FaI world. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s