Lēmumu balsošana done


Eh, ka vienmēr darbojos haotiski 🙂 Partiju vēl izveidot un pieteikties vēl nevar, bet jau gatavs pamats lēmumu pieņemšanai ciemā.

Precīzāk ir gatavas trīs lietas no dotā procesa. Pirmā lieta kas tagad lielākoties darbojas ir balsošanas process. Balsošana darbojas gandrīz pilnībā, ja neskaita dažas papildlietas kas vēl nav ieviestas. Pagaidām eksistē trīs lēmumu balsošanas pakāpes. Pirmā paredz tikai vadības balsojumu, otrā vadība+padomnieki un trešā visi ciema pilsoņi.

Tāpat pievienota iespēja pievienot balsošanas lēmumus. Eksistē divi atšķirīgi veidi – vārdiskais un sistēmiskais. Vārdiskais paredz to ka kāds vārdiskā formā definē apspriežamo jautājumu. Otrs paredz atkārtojošās situācijas, kad lēmuma pievienošana tiek pievienota automātiski kāda notikuma gadījumā, piemēram kādam pieprasot pilsonību. Par pirmo “vārdisko” formu jāatceras, ka balsojamais jautājums jādefinē maksimāli precīzi un nepārprotami, jo lēmuma apstiprināšanas gadījumā to īstenos dzīvē “moderators”. Vārdiskos lēmumus, kas neatbilst minētajam moderators var ignorēt un dzēst bez brīdinājuma. Sistēmiskie lēmumi tiek izpildīti automātiski balstoties uz balsojumu.

Veiksmīgu jums politisko dzīvi!

 

P.S. Visas iespējas, kas nav ieviestas “sistēmiski” ir izmantojamas sazinoties ar moderatoriem. Izpildes laiks atkarīgs no prasītā sarežģītības un var variēt no 24-72 h.

Only limitation that exist is your imagination /J. S.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s