Ally update again


Ok pirms kāda laika tāds virsraksts jau bija, tagad atkal esmu šo to uzlabojis pie aliansēm.
Tātad kārtējo reizi nelielus uzlabojumus ir piedzīvojis alianses pārskats. Tajā ir pievienota informācija par kariem kurā ir iesaistīta alianse, par noslēgtajiem līgumiem un pēdējām aktivitātēm ko veikusi alianse. Tāpat pievienoti informatīvie ziņojumi par to ka alianse ir “agresors” vai “neitrāla”, kā arī par to ka alianse ir nācijas sastāvā. Tāpat pievienota iespēja tūlīt pāriet uz vadības pārstāvja profilu.
Alianses pārskats 08.10.2010Vēl jāpiemin ka pievienota iespēja noslēgt divus jaunus līgumus – pariešanas un militāro. Militārais vēl neko nedod, bet pāriešanas jau darbojas. Pamatideja tam visam ir tāda ka alianšu starp kurām šis līgums ir noslēgts biedri var pāriet no vienas alianses uz otru un pretēji. Jēga no tā ir tikai dubultajām aliansēm vai junioru aliansēm (un citām pēctecības formām no FaI). Lai gan teorētiski droši vien varēs atrast arī citu pielietojumu. Ja ir noslēgts šis līgums tad pāriet var no  “Biedra pārskata”.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s