wt…. big fail


Ok nu jau kādas dienas “Lomas” darbojas autonoma režīmā un var nedaudz paanalizēt, kas tad ir tāds labs novērots. Un gala rezultāts radīja augstākminēto reakciju. Nu bet tagad plašāk.

Tātad būtībā runa ies par automatizēto strādāšanu par miesnieku. Diviem varoņiem pieslēdzu lomu “Miesnieks”. Rezultāts bij tāds – vidēji 100 gaļa diennaktī. Labi, skan jau jauki, bet kur pie velna lai es viņu lieku. Šobrīd patēriņš ir krietni zem 5 gaļa globāli.

Ja analizējam esošo situāciju tad var izdalīt vairākus galvenos cēloņus. Pirmais ir mazais patēriņš, kas izskaidrojams ar zemo varoņu aktivitāti un iespējama pārāk liela viena elementa efektivitāte (balanss būs ļoti sarežģīta lieta). Otrs iemesls varētu būt tas ka tagad neņem vērā piemēram diennakts ciklu, tātad teorētiski pievienojot nakts laika dīkstāvi varētu būt nelielas izmaiņas vēlamajā virzienā. Lai gan tai pat laikā, šobrīd neņem vērā arī profesionalitāti, kas atkal skaitļus mainīs uz savu pusi.

Vispār fun, fun, fun!!! Nesen pievienoju spēju ai pašam ēst ja ir kas līdzi ja nu nepieciešams. Domāju arī pašam atrast un iegādāties, bet tad sāku smieties. “Tev nekas nebūs jādara. Visu paveiks Artificial Intelligence. Jauna pārlūkprogrammas… 🙂

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s