Lomas


Nu ko. Tas tā kā vairāk bij domāts tāda kā izklaide man kādreiz beigās, bet šķiet, ka cilvēki neattaisnoja manas domas, tādēļ nācās procesu paātrināt.

Lomas ir automatizēts process, nedaudz var teikt ‘AI’. Ja precīzāk jāsaka tad iepriekš definēta automatizēta uzvedība. Vispārināti loma liek varonim uzvesties, tā, kā viņu būtu jāvada spēlētājam, kas uzņemies konkrēto uzdevumu.

Ja godīgi galvenais iemesls kāpēc tas tiek ieviests jau tagad, jo man nepieciešams novērot un analizēt visu sistēmu tā, kā viņai būtu jāstrādā un iespējams tas arī būs tas kas ļaus spēlētājiem neteikt ka nevar neko saprast. Vairāk jau nu nav kur, ja nu vienīgi to novest līdz tādai pakāpei kad AI dara pilnīgi visu no reģistrācijas momenta.

Pagaidām AI ir ļoti vienkāršs un veic tikai nelielu darbiņu automatizēti. Piemēram uz uzrakstīšanas brīdi laikam vēl uzturēt sevi pie dzīvības nespēj. Bet piemēram veikt savu pamatpienākumu -Brūverim – meklēt darbu patstāvīgi un strādāt spēj.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s