3 jauni veidi kā apvienoties


Nu laikam būs apmēram īstenots (vismaz idejiski un uz papīra) viss ko es plānoju no FaI iespējām apvienoties ilglaicīgās savienībās. Tātad pa maziņam, cik noprotu reti kam ir liela saprašana, pat par to kā ir tagad.
Tātad tagad eksistē 2 apvienošanās iespējas. Pamata iespēja ir alianses – spēlētāju apvienības ar mērķi atbalstīt vienam otru un apvienoties kopīgu mērķu sasniegšanai. Alianses sastāv no tā ko nu var sagādāt tās biedri – armijas, resursi, līdzekļi. Nākošais solis ir nācijas. Nācijas pamatā ir vairāku alianšu apvienības. Visām iesaistītajām aliansēm paliekot autonomām. Galvenā atšķirība ir tāda, ka nācijām var piederēt ģeogrāfiski teritorijas apgabali, būves, ciemi, valstis. Nācijām var būt sava armija, līdzekļi utt.
Tagad šiem pievienojas 3 jauni veidojumi. Pirmais no tiem ir politiskais – partijas. Vienīgais sakars ar partijām ir ja vēlas piedalīties ciema/valsts pārvaldes procesā. Tas ir, vienīgi partiju biedri var būt pārvaldēs.
Nākošais veidojums ir ģildes. Ģildes ir cieši saistītas ar profesijām, precīzāk sakot ģildes ir vienas profesijas pārstāvju apvienības ar mērķi apmainīties zināšanām un paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū. Trešais veidojums, kā nu bez tā, ir ticības 🙂 Ticība ir kopiena, kas pielūdz vienu no dieviem un izmanto viņa labvēlību. Šeit gan ir viens pluss salīdzinājumā ar reālo dzīvi – dievi eksistē un saviem aizbilstamajiem palīdz. Vai tā ir reālajā pasaule neviens nevar droši teikt.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s