Some new core fīčas


Šo trešdien braukdams uz praksi nedaudz domāju par to kā varētu paplašināt FaI un ļaut arī kādam citam ko pievienot, balstoties uz manis jau izveidoto. Izdomāju ka varētu izveidot kautko līdzīgu kā Firefox addons vai draugiem.lv aplikācijas. Nure un šodien arī ko tādu izveidoju. Vismaz daļu no karkasa, kas nodrošina pārraudzību pār to visu. Pietam iesāku papildinājumu menedžeri veidot, kas well, pamatā pats par sevi ir papildinājums.

Ok nedaudz plašāk. Tātad papildinājums rakstās php. Ir pieejami būtībā visi dati par varoni, bet vai tie  tiks sniegti atkarīgs no papildinājumam pieškirtajām atļaujām. Var būt 4 veidu papildinājumi. Publiskie bezdatu – papildinājumam var būt sava informācija, bet tam nav per user informācijas. Publiskie lietotāju, kur bez papildinājuma informācijas, var glabāt informāciju ari par spēlētāju. Kā arī vienreizējās iegādes un mēnešpunktu papildinājumi par kuru izmantošanu jāšķiras no garu svētībām. Nu tā nu īsumā.

Otrāmkārtām šodien beidzot uzrakstīju stilu mainītāju, tagad ja nepatīk, tad katrs var uzrakstīt savu stilu, nosūtīt man un lietot laimīgs. Nu labi vēl jau jāizveido stilu menedžeris un jāpārbauda lai visur stilu izvēlas caur get_style(), nu un vēl jau arī daudzās vietās jāpārraksta tā lai stils ir stilu lapā nevis html embedded, nu bet pirmie soļi sperti.

Treškārt tagad fai atbalsta tādu jauku fīču kā “skati”.  Pamata doma ir tāda, ja kādam nepatīk kādā veidā es rādu informāciju lūdzu, iespēja visu pārrakstīt pa savam un lietot. Ar to es domāju visu skatu. Paliek tikai lapu nosaukumi + tas ko Kri core ielādē sākumā, viss pārējais var tikt pārrakstīts. Visai nejēdzīga iespēja, zinot ka muļķu nebūs, visi tik raudās cik slikti nu bet es šo varēšu izmantot, lai droši eksperimentētu ar dažādiem fai izkārtojumiem, interesantiem skatiem un visādām muļķībām tikai priekš sava prieka.

Pie līdzīgām pārmaiņām vēl būtu jāmin plānotas iespējas pārslēgt pasaules. Pārslēgt spēles – visai interesanta iespēja, ar vienu klikšķi no RPG pāriet uz Detektīvu un ar nākošo jau uz Pilsētbūves stratēģiju. Īstenībā tas vienkārši mainīs pieejamās iespējas pārsvarā  un spēles izskatu.

Vēl pievienoju pašu pamatu – kontroli un izpildes scheduleri “FSG”. Neliela instance kas pie nepieciešamības ārpus spēles rādīs šādu tādu grafiku, piemēram stāstu sākumā, vai būtībā nu jebkur.

Fai:GE Episodes nedaudz vairāk integrēts FaI. Tagad FaI vienmēr zina vai konkrētais spēlētājs spēlē stāstu vai Open World versiju. Tas nu tagadiņ dos iespēju darboties ar integrēšanu tālāk.

Viss šis kopā paver “nelielas” iespējas paspēlēties ar realitāti un pasauli. Būs interesanti. Nu tas nu tagadiņ viss. 🙂

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s