Update on saimniecība progress


Laikam palikšu pie tās pašas sistēmas kas bija plānota nedaudz agrāk. Tātad kāds ir darbības princips.

Pirmām kārtām strādnieku vietu ieņems spēlētāji. Kuri kāda iemesla pēc to vēlēsies. Tāka iepriekšējā iespēja pirkt pārdot strādniekus tiks dzēsta, kā novecojusi.

Par būšanu strādniekam spēlētājs saņems samaksu ar stundas likmi, ko noteiks pats, te gan jāņem vērā vai ar izvēlēto likmi kāds vēlēsies tevi ņemt. Plus nākotnē centīšos pievienot arī to ka darbs saimniecībā ietekmē reputāciju, varoņa fiziskos status un tml.

Esot strādniekam tiks liegta iespēja veikt jebkādas darbības. Visa kontrole tiks nodota strādnieka darbadevējam. Protams varēs no strādnieka statusa atteikties, bet tikai ja tai momentā netiks nekas prātīgs darīts.

Papildus tam visam škiet cietīs vecā sistēma pēc kuras notika saimniekošana. Iepriekš darbības notika pēc darba veikšanas, tērējot darba punktus. Vispār dotā sistēma bija aiz ausīm kautkā uztaisīta lai vismaz kautkas notiktu. Es personīgi biju ar to ļoti neapmierināts, jo šāda pieeja pirmāmkārtām man likas galīgi nizprotama un otrāmkārtām ļoti nogalināja FaI kā realtime spēles garu. Varēja ielogoties reizi 24 h un nezaudēt nevienu rīcibas punktu. Vispār man nepatika.

Škiet ņemot talkā jauno saimniecibas pārveidošanu, izmantojot daudzās sistēmas kas pa pēdējo laiku tapušas, izdosies visu pārveidot uz realtime sistēmu. Jeb precīzāk tādu kur tu uzdod komandas tagad un viņas tiks pildītas vēlāk. Tas gan protams nepatiks slinkākajim spēlētājiem. Nu bet “who cares” 🙂 es takš taisu lai man patiktu, nekad neesmu centies izpatikt masām. Zinām kas no tā parasti sanāk.

Tātad cik tad tālu ir ar pēdējo, nu svinīgi varu paziņot ka resursieguve jau strādā pēc realtime principa. Šis tas gan vēl jāaizvāc bet lietas darbojas.

Šis arī disciplinēs, jo pat ja tu savam strādniekam darbu nedod, samaksa tāpat katru stundu palielinās. Ar to nu būs daudz problēmu – saimniecību ipašnieki parādnieki. Jādomā kā ar to cinīties, nu bet tas nedaudz vēlāk.

Nu tas pagaidām viss. Papildināšu tiklīdz būs kas jauns.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s