Damn “Nekas nerodas no tukša gaisa”


Ok viena no samērā gatavajām, bet nu jau no visa atpalikušajām lietām ir “Saimniecība”. Varētu šo to drusku pielabot un būtu zirgā, bet ak vai, nekā. Vecā sistēma galīgi un neglābjami neatbalsta FaI pamatprincipus.

Vergus var pirkt, pārdot. Tāpat algotņus. Bet no kurienes viņi rodas un kur paliek? Parasti šādas speles veidotājs atbildētu “Who cares”, bet man nav vienalga. Problēma ir tikai, ka man nav arī ne jausmas kā to iekārtot. Neviens jau labprāt nepieteiksies par melnstrādnieku. Nu par algotni varbūt. Bet tad atkal tai laikā kamēr būs tāds darboņa statuss, tikmēr spēlētājs pats neko nevares darīt, tātad par būšanu strādnieka/algotņa statusā ir kkas labs jādod pretī.

Vispār pilnīgs sviests, kurš man ir jāsakuļ tuvākajā laikā, ja es gribu kautko darīt pie  saimniecības. (Samniecībā viss balstās uz vergiem). Nja, dzīvos redzēs kas sanāks. Tiklīdz būs kas jauns rakstīšu. Visam pa vidu vēl prakse. Labi ka tur labi cilvēki +/- ir forši, nav pēc tam nekāda morālā noguruma.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s