message update


Ok starp visiem citiem darbiem (kautkā pievienošanas) paveikts arī kārtējais nelielais updeits. Šoreiz pie kādām pārmaiņām ir tikusi ziņu sistēma.

Pirmkārt ir nelielas grafiskās izmaiņas. Ziņu skats tagad ir pavisam nedaudz, bet tomēr cilvēcīgāka paskata.Bildes iepriekš, man nava. Laikam būs jāsāk pirms pārveidošanas screenot. Citādi tiem kas nezina kā bija nav nojausmas kas tad mainījies.

Tāpat izmaiņas ir skārušas arī loģikas pusi.

  • on read ivents pievienots. Šis ivents tiek izsaukts ziņai tiekot pirmo reizi izlasītai. Vēl pat īsti nezinu cik jaukas lietas tā varēs veikt, bet zinu ka varēs.
  • on delete ivents pievienots. Tas tiek izsaukts dzēšot ziņu. Šis gan nevar tik plaši tikt pielietots, bet tomēr šādas tādas iespējas ir.
  • Vēstules vairs nav spēlētājs to spēlētājs priekšrociba. Tagad arī spēle varēs nosūtīt spēlētājam vēstules, kā arī dažādas socioekonopolitformas. Arī npc varēs sūtīt vēstules. Tāka gaidiet 🙂
Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s