Piesaiste lokācijām


Nu ko, pamazām top lielā karte. Laiks sākt lietas nopietni piesaistīt lokācijām. Šobrīd kā zināms ir divas tādas sadaļas, kā “Saimniecība” un “Ciems”. Ideālajā gadījumā nevienai no viņām abām nebūtu vispār jāeksistē, jo viņas tika izveidotas pagaidu iespēju sarakstiem ar atbilstošajām iespējām. Un pamazām jau viņas tiek attīrītas. Pirmais kas pārcēlās uz lokāciju skatu bija varoņa māja no “Saimniecība” skata. Tikko kā uz lokācijām pārcēlās arī ciemata būves no “Ciems” izvēlnes.

Tuvākās izmaiņas skars:

  • Resursieguves. Resursieguves tiks piesaistītas speciālām kartes lokācijām ar pieejamiem resursiem. Lai veiktu jebkādas manipulācijas ar tām būs a) jāatrodas dotajā lokācijā b) jānosūta komanda par darbības izpilde (ar vergu drošivien)
  • Resurspārstrādes. Tās gan drošivien paliks ciemā, bet tām speciāli norādītā vietā, nevis jebkurā vietā.
  • Ražotnes. Drošivien tas pats kas ar resurspārstrādi.
  • Noliktavas. Arī pesaiste konkrētai vietai. Ar noliktavām būs vēl tas jaukums, ka momentāna resursu pārvietošana notiks tikai ja avots un mērkis atradīsies vienā lokācijā. Pretējā gadījumā tiks aprēķināts pārvietošanas laiks. Tas atšķirsies no vienas vietas ciema tuvumā uz otru, kā arī ciems – ciems, resursieguves rajons – ciems. Savu ēku izvietojums pre noliktavām tagad spēlēs lielu lomu.
  • Saimniecības ēkas. Tās tagad arī uzrādīsies listā pie ciema ēkas. Katra (vergkambaris, kazarma, māja) atsevišķi aizņemot atbilstošo vietu.

Tāpat būs ieviests limits uz maksimālo būvju kopskaitu katrā lokācijā. Atbilstoši lai uz sīkas saliņas neizdotos izveidot milzīgu pilsētu ar tūkstošiem ēku un celtu konkurenci. Kā arī liktu aizdomāties, kas tieši no būvēm ir svarīgāks, lai nebūtu visur vienādi pieejamas pilnīgi visas ēkas.

Viena ēka aizņems noteiktu kvadratūru, nevis viena ēka viena vienība.

Atbilstoši arī strādāšana profesijās būs iespējama tikai lokācijās kur atrodas atbilstošās būves. Visticamākais ka strādāt būs iespējams no būves pārskata, nevis būvju saraksta pie profesijas izvēloties strādāt.

Lūk tādas sīkas izmaiņas gaidāmas tuvākajās nedēļās.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s