FaI: Episodes


Šobrīd publiski pieejama ir Fire and Ice open world versija – saprotamāk sakot – dari ko gribi, nekādu noteikumu, uzdevumu, tu esi pats sava likteņa kalējs.

FaI: Episodes ir pilnīgs pretstats. Tajā ir jāpilda misijas. Stāsts ir pavisam vienkārsš. Katrs mēs esam kādreiz kautko lūguši augstākiem spēkiem, veiksmei, cerējuši uz izdošanos. Lūk, arī iedzīvotāji FaI pasaulē bieži grib uzticēt savu dzīvi likteņa gariem. Tie nu esam mēs visi, FaI: Episodes spēlētāji.

Uzdevumi dalās vairākās grupās, par kurām gan neatklāšu visu, bet pamata uzdevumi ir ar mērķi no esošā ciematnieka izveidot viņa sapni, no ubaga veiksmīgu uzņēmēju, no maza tukla jaunekļa  slaidu sportisku cīnītāju ar pazīšanos pie ciemata vadības augstāka merķa labā (nu viņam tur viena devka ar galvaskausu matos iepatikusies) vai ar mērķi veikt kādu konkrētu darbību, tam pašam jauneklim vajadzēs palīdzību bīdīt to lietu arī tālāk, vai kādam tālā  pilsētā aizvajadzēsies visai retu grāmatu, mums tad nu viņa jadabū, vai jāpalīdz zeņķim aizbēgt no sardzes un izglābties pec nelielas asinsizliešanas, nu vai jāved viņš pie prāta pirms viņa vēl ir notikusi.

Otra liela atšķirība ir tā ka progresu kontrole scenārijs nevis spēletājs, ja varonim jānonāk kadā pilsētā pēc kada notikuma, ta viņš tur nonāk, spēlētājam nekas nav jādara.

Pietam viss ko var veikt FaI: Episodes, visu var veikt arī open world versijā, tadas nu tas lietas.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s