Header redesign


Jau laikam varētu teikt no paša sākuma cilvēki saka, ka nekur nav vienmēr redzama svarīgākā informācija par varoni, piem. dzīvība.

Ok. Tad nu pie tā strādājam. Bet kas ir svarīgākā informācija spēlē, kur ir loti daudz informācijas.

Pirmais laikam jau dzīvība pēc kā visi tā tiecās, nu un veselība piedevām. Laigan ja godīgi, mani personīgi šie divi rādītāji varbūt pat visai maz uztrauc. Bet jāsaka, kopš esu tos pievienojis, kautkā vairāk abiem sekoju.

Tad tālāk, kas tad globāli veido varoni? Visnotaļ tā ir nauda, tātad tam laikam arī jāuzrādās. Nākošais, kā jau rpg, pieredze un laikam jau arī progress(cik procenti nākošais līmenis, vai cik vienības), to laikam arī ir svarīgi paturēt pratā. Nu vismaz tā ir pieņemts. Kas tālāk. Tālāk lietas kas reti kur ir. FaI varoni globāli vēl raksturo arī Reputācija un Karma. Tātad šie laikam arī ir jāuzrāda vienmēr. Tas pagaidām, no tā cik spēle ir uztaisīta ir viss galvenais par varoni.

Nākošais ar ko citiem noteikti nav problēmu , jo neviens par tādiem nezina, ir lokācija un dienas daļa.  Piemēram ar dienas dalu man patstāvīgi ir problēmas. Loti bieži gadās iet uz kādu būvi ciemā nakts laikā, jo vienkārši nekur acīs krītoši neuzrādās ka ir nakts. Aiz loga – gudriniekiem aizrādīšu ka fai laiks nesakrīt ar mūsu laiku, diennakts laikā tur paiet 3 dienas, aiz loga skatīšanās nelīdzēs. Lokācijai sekot ir vieglāk, bet tomēr gadās aizmirst kur esi un kādas problēmas uzglūn. Piem ir slikta ideja piedāvāt naudu savam čomam zagļu alā. Nu maz ticams ka tā sasniegs adresātu.

Nu tas tā galvenais kas man interesē saistībā ar varoni, ja ieteikumu nebūs tā un paliks.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s