Sardze beidzot var sargāt…


Šo fīču gan pievienoju pirms mēneša, bet plašāk izsludinājis neesmu. Tad nu tā, nupat, nupat sargi ir tikuši pie savas unikālās profesionālās iespējas patiešām novērst noziegumus, nu vai vismaz sodīt pārkāpējus.

No šī brīža spēle vairs randomā nesoda pārkāpējus. To tagad esmu atstājis sargu ziņā. Viss šis process notiek samērā vienkārši. Tiklīdz kāds veic kādu darbību kas nav gluži pareiza no likuma skatu punkta, tā tā tiek pievienota speciālā sarakstā, kurā atrodas noteiktu laiku – 5,10, vairāk minūtes. Ja pa šo laiku kāds no sargiem šo darbību “izmeklē”, tad nelaba darītais samaksā sodu, vai arī paliek ciemam parādā, ja gadījumā pie rokas nav līdzekļu, tālāk lidz nonākšanai verdzibā jau viens solis, nu bet tas ne pa tēmai. Tātad, cik aktīvi sargi, tik ari liela cerība ka slikta darītājs tks sodīts.

Kāpēc sargiem tas būtu jādara? Nu pienākums un…vispār kuru tas tad satrauktu, lieta daudz vienkāršāka – par katru iekasēto sodu sargs saņem 10% no sodā samaksātās naudas. Tad jau neko sliktu nekādi nevarēs nesodītam – atkal nepareizi. Sargs var “izmeklēt” vienu gadījumu kādā laika sprīdzi, nelielu zādzību piemēram reizi div minūtēs.

Nu vispār te būs smagi jāpiestrādā lai neviena no pusēm nesanāktu zaudētāji (es domāju sliktos tēlus un labos tēlus) 🙂 Lūk tādas tās lietas.

Tieši šis pats likums attiecas arī uz jau iepriekš aprakstīto mantu ņemšanu no varoņiem, kas ir komā. Pat aiziešana pa izvēlni “Papētīt inventāru” jau ir sodāma ar 50 monētu sodu. Lūk tāds neliels āķis. Kā jau protams visas ar FaI darbību saistītās lietas – nekad kautkas nav tikai labi vai tikai slikti – vienmēr ir jāpiedomā.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s