Particles wt…?


Pirms pāris dienām uzsāku rakstīt particle engini priekš fai. Par to vēlāk gan sīkāk. Vakar drusku nolēmu paskatit, kā tad tur ir ar tām lietām citās spēlēs. lai jau būtu korektāk, paskatijos flash MMO dažas. Ko es redzu? Atkal es a) daru visu atšgārni b) paceļu latiņu .

Neviena spēle, vismaz neviena no tām ko apskatīju, neizmanto particle effektus??? Viss ir trīs bilžu animācija, rotācija vai palielināšana/samazināšana. Un viss. Nekādu kruto specefektu. Labi ekonomējam uz datora jaudu. Tiešām – procesora slodze 90-95%, tikpat cik FaI ar visām 1-2 tūkstoš particle.

Otrā lieta uz ko uzrāvos bij animācija pārvietojoties. Pirmāmkārtām trīs -četras dažādas bildītes viena pēc otras. Otrkārt pārvietošanās tikai vienā virzienā. Pa labi, vai pa kreisi. Pārvietošanās uz augšu vai leju ir vienkārši animācijas pārvietošana uz augšu vai leju. Sanāk ka cilvēks iet ar sānu. Un tas ir tas kam līdzināties? Paldies. Es atturēšos.

Varbūt uzzīmēt katru pozīciju ir laikietilpīgi un galu galā nekas labs nesanāk, bet vismaz ir kautcik loģiski. Nevis visa iešana ar sānu. Par particle efektu neizmantosanu es vispār nesapratu. Tas vēl skaitās varenais flash.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s