Actneeded events


Nesen samērā pamatīgi izmainīju to kā darbojas rīcībprasošie notikumi.

Vispirms gan atkāpei par to, kas gan tie tādi ir par zvēriem. Kā vēsta  nosaukums, tad tie ir notikumi kas prasa rīcību. Šī rīcība parasti ir samērā vienkārša, šajā gadījumā tikai pieņemt vai noraidīt piedāvāto. Citas iespējas tākā nav plānotas.

Pats darbības princips ir pavisam vienkāršs – kāds no spēlētājiem kautko piedāvā, piemēram iedot naudu , apgūt kādu prasmi, iesaistīties aliansē utt. Otram spēlētājam ir iespēja pieņemt vai noraidīt piedāvājumu ar vienu vienkāršu izvēli jā vai nē. Šķiet nevajadzētu būt sarežģīti.

Piemērs:

Spēlētājs a paprasa savam alianses biedram b nedaudz naudas.  B izdara piedāvājumu iedot a  kautcik monētas. A pieņem vai noraida.

Kādā konkrētā vietā cīnās grupa. Spēlētājs to pamana un vēlas pievienoties. Arī papelnīt pieredzi. Viņš nosūta pieprasījumu grupas līderim un tas vainu pieņem vai noraida. Un pretēji līderis uzaicina spēlētāju.

Grūti minēt tādu piemēru ko nevarētu izveidot arī citādi, bet ko es gribēju teikt, ka šādi to var vienkāršot, neliekot spēlētājam meklēt pēc piedāvājuma ntajās izvēlnēs. Tas vienkārši parādās, tikai fiksi jāreaģē. Vēlreiz uzsverot tieši to ka tas notiek gandrīz reāllaikā. Protams kārtējo reizi mana novirze no vispārējā pārlūkprogrammas spēļu standarta.

Iepriekš bija atsevišķa sadaļa ar šādu notikumu sarakstu, kur tos varēja pieņemt vai noraidīt, bet neviens par viņu negribēja ne dzirdēt. Tad nu es nāku klajā ar pēdējo labojumu. Šī sadaļa protams ir aizvākta, bet tikai kā sadaļa. Feature joprojām paliek. Tagad par šādiem notikumiem tiek ziņots, teiksim, daudz uzmācīgāk – ar uznirstošo ziņu kuru nevar noignorēt. Nav svarīgi kādā lapā ir spēlētājs ja kāds izdarīs viņam  piedāvājumu,tad vainu pārlādējot lapu, vainu reizi 1 minūtē vinš par to tiks informēts. Tas cerams pacels spēles “Online” daļu nedaudz augstāk, jo ļaus pievienot reāllaika notikumus. Piemēram, ja spēlētājam uzbruks, tad viņu par to varēs informēt un tad nu lai viņš dar kā grib. No otras puses tai pat laikā, šī izvēle var prasīt laiku apdomāšanai, šādā gadījumā šāda pieeja nevisai der. Nu vispār redzēs kā tas viss sanāks. Iespējams pie iespējas nē, vajadzēs prasīt lietotājam “Atlikt” darbību vai tiešām “Noraidīt”.

Protams pagaidām tā ir “in progress” fīča, kas teorētiski itkā strādā, bet samērā slikti, pietam, tai ir samērā daudz kukaiņu.

Advertisements

About janiksxxl

An INTP, uncompromised one. Lazy programmer, strange writer, terrible artist and really strange person protecting its place in the world. Wanna be author of in development social interaction simulator G.A.K.U.E.N.:.Eden's last garden
Šis ieraksts tika publicēts FaI izstrāde. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s